n-BANNER
zprávy

Budoucí mazlíček na hongkongském veletrhu dárků a prémií HKTDC od 19. do 22. dubna 2023

Navštivte nás na 1B-B05 a prohlédněte si naše nové kolekce, hračky, povlečení, škrabadla a oblečení!
Náš tým na místě se těší na setkání s vámi a na výměnu nápadů ohledně nejnovějších trendů produktů pro domácí mazlíčky a doplňků pro naše milované mazlíčky!
IMG_8436(20230731-140356)

Na této výstavě jsme uvedli především následující série: Monster series(třesoucí se monstrum pro psy(pískací monstrum pro psy), letní série, valentýnské série, skládačky a tiskařské série.
Na obrovském místě mohou kupující identifikovat nejnovější produkty a průmyslové trendy a řada seminářů pomáhá průmyslu pochopit nejnovější zprávy z oboru a informace o trhu.Na této výstavě jsme našli skupinu nových kupců a přátelskou komunikaci a obchodní kontakty.
HKTDC: Hong Kong Gifts and Gifts Exhibition je největší světová výstava dárkových předmětů, podle statistik se úspěšně konala již více než 38 zasedání: v roce 2019 výstavní plocha 60 200 metrů čtverečních, celkem 4 380 podniků z 31 zemí a regiony se zúčastnily výstavy a přilákaly 49 469 kupujících.Výstava, kterou pořádá Hong Kong Trade Development Council (HKTDC), je předním asijským organizátorem výstav a je považována za jednoho z nejúspěšnějších světových výstavních tahounů.Hong Kong Gifts and Gifts Expo 2023 se bude konat v novém integrovaném režimu EXHIBITION „EXHIBITION+“, který kombinuje fyzickou výstavu, online inteligentní platformu Click2Match, online a offline semináře, fóra a platformu hktdc.com Sourcing.Výstava se zaměří na téma LIFE (život, inspirace, budoucnost, požitek) a bude probíhat prostřednictvím pěti souběžných obchodních výstav (Hongkongský veletrh domácích potřeb, HKTDC Hongkongský veletrh dárků a dárků, HKTDC Hongkongský mezinárodní veletrh bytového textilu, HKTDC Hong Kong Fashion Festival, HKITC Printing and Packaging Fair, HKITC Licensing Fair, Asia Licensing Industry Conference), které jsou integrovány do více výstavních oblastí produktů, přináší komplexní platformu pro nákup na jednom místě.

Navštivte nás na 1B-B05 a prohlédněte si naše nové kolekce, hračky, povlečení, škrabadla a oblečení!
Náš tým na místě se těší na setkání s vámi a na výměnu nápadů ohledně nejnovějších trendů produktů pro domácí mazlíčky a doplňků pro naše milované mazlíčky!
IMG_8436(20230731-140356)

Na této výstavě jsme uvedli především tyto série: série Monster, série Summer, série Valentýn, série Jigsaw a série Printing.
Na obrovském místě mohou kupující identifikovat nejnovější produkty a průmyslové trendy a řada seminářů pomáhá průmyslu pochopit nejnovější zprávy z oboru a informace o trhu.Na této výstavě jsme našli skupinu nových kupců a přátelskou komunikaci a obchodní kontakty.
HKTDC: Hong Kong Gifts and Gifts Exhibition je největší světová výstava dárkových předmětů, podle statistik se úspěšně konala již více než 38 zasedání: v roce 2019 výstavní plocha 60 200 metrů čtverečních, celkem 4 380 podniků z 31 zemí a regiony se zúčastnily výstavy a přilákaly 49 469 kupujících.Výstava, kterou pořádá Hong Kong Trade Development Council (HKTDC), je předním asijským organizátorem výstav a je považována za jednoho z nejúspěšnějších světových výstavních tahounů.Hong Kong Gifts and Gifts Expo 2023 se bude konat v novém integrovaném režimu EXHIBITION „EXHIBITION+“, který kombinuje fyzickou výstavu, online inteligentní platformu Click2Match, online a offline semináře, fóra a platformu hktdc.com Sourcing.Výstava se zaměří na téma LIFE (život, inspirace, budoucnost, požitek) a bude probíhat prostřednictvím pěti souběžných obchodních výstav (Hongkongský veletrh domácích potřeb, HKTDC Hongkongský veletrh dárků a dárků, HKTDC Hongkongský mezinárodní veletrh bytového textilu, HKTDC Hong Kong Fashion Festival, HKITC Printing and Packaging Fair, HKITC Licensing Fair, Asia Licensing Industry Conference), které jsou integrovány do více výstavních oblastí produktů, přináší komplexní platformu pro nákup na jednom místě.


Čas odeslání: 22. července 2023